Linky

Novinky

Basketbalistky skončili prvé na Majstrovstvách Slovenska stredných škôl

3.5. 2016

28. a 29. apríla 2016 sa v Ružomberku konal finálový turnaj Majstrovstiev Slovenska v basketbale žiačok stredných škôl. Mimoriadne sa darilo našim basketbalistkám, ktoré si bez prehry vybojovali prvé miesto a získali titul majsteriek Slovenska. V skupine porazili Bratislavu 36:19, Piešťany 37:16
a Košice 35:33. V semifinále si poradili s domácim Ružomberkom 34:28
a vo finále uštedrili ďalšiu prehru Športovému gymnáziu z Košíc 36:24.

Do all stars turnaja sa dostala Miroslava Mištinová zo IV.D. Ďalšími oporami
a výraznou mierou sa podieľali na víťazstve aj Natália Jelenčíková a Marcela Dolniaková.