FLORBALISTKY NA MSR SŠ SKONČILI TRETIE

27.4. 2016

Historický prvá medaila z MSR stredných škôl
pre florbalistky Športového Gymnázia.

18. a 19. apríla 2016 sa konali v Trenčíne MSR SŠ vo florbale dievčat. Naše dievčatá postúpili na M-SR SŠ už tretí krát za sebou a chceli si napraviť chuť po dvoch 4.miestach. Do semifinále sme postúpiliz druhého miesta v skupine a na druhý deň nás čakal o postup do finále favorit súťaže zo Spišskej Novej Vsi. Dievčatá 1.polčas výborne dodržiavali pokyny trénera a polčas skončil 0:0. Kvalitnejší súper však dokázal streliť góly a vyhrať zápas v náš neprospech 0:4.  V zápase o konečné 3.miesto sa stretlo ŠG BB s družstvom zo Žiliny. Žiline sme mali čo odplácať, nakoľko sme ich ešte nedokázali na M-SR SŠ poraziť. Naše dievčatá zvládli výborne svoj posledný zápas. Po prvom polčase vyhrávali 1:0 a na začiatku druhého polčasu zvýšili svoj náskok na 3:0 .

Za reprezentáciu školy a banskobystrického kraja patrí dievčatám pochvala!